Muse M-928 FB Radio Speaker Waterproof Bluetooth Wireless connection Black
- TootjadMuse
- Mudel: M-928 FB
- Saadavus: 2
-
123€
Muse M-928 FB Radio Speaker Waterproof Bluetooth Wireless connection Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| FM-raadio | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 237.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross weight | 0.85 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Microphone | No |
| Mõõdud (l x s x k) | 248 x 160 x 351 mm |
| Muud funktsioonid | 30 FM preset stations, Clock, Alarm and Snooze functions |
| Net weight | 0.65 kg |
| NFC features | Auto pairing function |
| Package content | 1 x Muse Jobsite Radio speaker 1 x USB-C for charging the external device |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 500 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 155.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Producer product family | M-928 FB |
| Producer product name | Radio Speaker |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP64 |
| Stereo pairing | Yes |
| Taasesitusaeg | 8 h |
| Taaslaetav aku | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toiteallikas | Battery |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvus | For Laptop, Tablet and Smartphone |
| Väljundvõimsus | 20 W |
| Värv | Black |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse m-928 fb radio speaker waterproof bluetooth wireless connection black, m-928 fb, muse, kolarid





